O nas

ikony_pattern_Obszar roboczy 3 kopia 2VEHICULUM to wykwalifikowany przewoźnik międzynarodowy na rynku transportowym. Nasi kierowcy zabiorą Państwa w podróż, która zamiast stresu towarzyszącego dalekim wyjazdom przyniesie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Lata pracy za kółkiem i wielokrotne kursy między Polską a naszymi zachodnimi sąsiadami potwierdzają wysokie klasyfikacje i bogate doświadczenie przewoźnika. Wiemy też, jak cenny jest czas naszych Klientów, dlatego myślą przewodnią towarzyszącą nam podczas codziennej pracy jest terminowość. Wybór najlepszych i najszybszych tras pozwala maksymalnie skrócić czas przejazdu i sprawia, że zawsze jesteśmy punktualni.

Odpowiadając na Państwa potrzeby związane z transportem międzynarodowym, oferujemy zatem szybkie i wygodne przewozy do Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 5 dni w tygodniu, kursując z Wrocławia i całego Dolnego Śląska do Niemiec. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla podróżnych jest komfort, dlatego praktykujemy rozwiązanie door to door. Nasz kierowca odbierze Państwa z określonego miejsca (np. domu) i dowiezie pod wskazany adres (np. zakład pracy, lotnisko, miejsce zakwaterowania).


ikony_pattern_Obszar roboczy 3 kopia 3

Zajmujemy się przewozem zarówno Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w tym również obsługą wyjazdów firmowych. Mając na uwadze zróżnicowane oczekiwania każdego Klienta, staramy się dostosowywać nasze usługi do Państwa potrzeb.

Liczymy, że rozważą Państwo naszą ofertę i docenią kwalifikacje naszych kierowców.


Szczęśliwej podróży!